Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az androidos Google Drive app...

Az androidos Google Drive app újabb verziói miért nem engedik offline tárolandó fájlok sd kártyára mentését?

Figyelt kérdés

Amíg nem frissítettem az appot, addig hónapokon át közel 10 gigabájtnyi saját fájlt tároltam (és használtam) a telefonomon is, hiszen bőven van rajta SD kártya tárhely, megtehettem.


Miután viszont frissítettem, seperc alatt lefulladt az app, belső memória hiánya(!) miatt - akárhányszor is telepítettem újra, az offline fájlokat már nem az SD kártyára, hanem a sokkal kisebb kapacitású belső memóriába kezdve letölteni...


A kényelmes funkció elvesztése az app újabb verióiban nem lehet véletlen. Mi a Google mögöttes érdeke ezzel?



2016. júl. 18. 01:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert azzal nem ösztönzik a vásárlókat arra, hogy félévente új, csilivili telefont vegyenek.
2016. júl. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha így van, akkor most kicseleztem, letöltöttem az egyik tavalyi verzióját, ami SD kártyára tárol.
2016. júl. 18. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!