Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért terheli le az Avermedia...

Miért terheli le az Avermedia az OBS-sel a gépemet?

Figyelt kérdés

Vettem egy Avermedia Live Gamer Portable Lite-ot, és lehet vele streamelni, videót felvenni, meg minden, minden szuper, nem is terheli le, ha a saját programjával, a RECentral-al csinálom mindezt.

Viszont nekem szükségem lenne pár dologra, mint például hogy mutassa a streamekben, hogy mennyi feliratkozóm van, illetve egy még fontosabb, a jelenet váltó.

Sajnos ezek nincsenek benne a RECentralban, így ezeket nem tudom használni, de OBS az pont megfelelő lenne. Félreértés elkerülése végett leírom, hogy igen, a Stream Enginet használom OBS-nél, de nem megy, sőt, néha csak piros képet ad, és kész. De ha megy is, annyira lassú, mintha AVerMedia nélkül csinálnám. Akárhány videót láttam, mind így csinálta, és nekik ment. Xsplittel, Wirecast-tel is próbáltam, itt is ugyanez a hiba.



2016. júl. 18. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Az AVerMedia nyílvánvalóan nem terheli a gépet, mivel az egy külső forrás. Az OBS XSplit Wirecast telepített programok, így ezek lassítják a gépet, eszik az FPS-t. (Nekem egyébként csak az OBS-sel van bajom, a többi működik.)
2016. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!