Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ről Windows 10-re...

Windows 7-ről Windows 10-re való frissítéskor kell valami fizetni?

Figyelt kérdés

Már vagy másfél éve a tálcán ott van kint, hogy frissítsek win 10-re, tök ingyen. De aztán azt is hallottam, hogy van egy csapda a dologban, és nem teljesen ingyenes. Mennyit kell fizetni, hogy tényleg teljes egészében használhassam a Win 10-et, amire frissíteni szeretnék?


És egyáltalán megéri win 10-re frissíteni? Milyen előnyei vannak? És milyen hátrányai? Tényleg teljes egészében ingyenes? Mi okból engedték, hogy egy teljesen új operációs rendszert ingyen adjanak ki mindenkinek? Ebből ők mit nyernek? Valami itt nekem bűzlik.


2016. júl. 18. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja, és majdnem elfelejtettem.

A legtöbb játék fog futni win 10-en, ami fut win 7-en is? Pl. 2005-ös akciójátékok, stb?

2016. júl. 18. 19:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni hó végéig DE a játékokkal lehetnek gondok
2016. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Nem kell fizetni hó végéig"


Csak 1 hónapig ingyenes? Utána fizetni kell? Vagy úgy érted, hogy még most június végéig ingyenes?

2016. júl. 18. 19:59
 4/8 A kérdező kommentje:
A régebbi adatok teljesen elvesznek, mint egy komplett újratelepítésnél? Vagy megmaradnak?
2016. júl. 18. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak áramszámla adóbevallás, és 2100 olimpia adót. (talán akkora már elér 90%ig)
2016. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utána néztem más kérdésekből, és megtudtam, amit akartam. Nem frissítek Windows 10-re.
2016. júl. 18. 20:07
 7/8 Hominida ***** válasza:
Na látod, ennek én őszintén örülök, van egy újabb megvilágosodott ember a világon. :-)
2016. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Microsoft bejelentése szerint még a Hónap végéig ingyenes (persze nem csak 1 hónapig volt az de most fog lejárni).

Semmiképp ne frissíts. nincs értelme.

2016. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!