Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha 1360x760-as felbontásban...

Ha 1360x760-as felbontásban veszek fel gameplay videó, azt hogyan érdemes konvertálni hogy szép maradjon a kép és fel tudjam tölteni Youtube-ra?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 13:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam a felbontás 1360x768.
2016. júl. 21. 13:28
 2/9 anonim ***** válasza:

tökmind1, a youtube úgyis átkonvertálja helyetted.

Inkább az lenne a cél, hogy eleve egy youtube által támogatott felbontásban rögzítsd a képet.

2016. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, tehát akkor 720p vagy 1080p lenne az ideálisabb? De az a gond, hogy a monitorom max. 1360*768-as felbastású és a 720p (1280*720) felbontást meg se tudja jeleníteni valamiért.
2016. júl. 21. 13:34
 4/9 tabaki ***** válasza:

[link]


Az továbbra is kérdés, minek kell gameplayeket publikálni.

2016. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is megoldás, hogy nem fullscreenben veszed fel, hanem ablakban, ami pont akkora. Bár tudtommal minden monitor képes a videojelet a saját szájíze szerint fel/le konvertálni fullscreenben. De ha mégsem, akkor ablak.
2016. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem tök jó dolog fevenni ahogy játzok és egyudtal tanulnam vele kicsit viddeovágást is, mert szeretnék jobban érteni hozzá.
2016. júl. 21. 13:41
 7/9 tabaki ***** válasza:
Ezt teljes szívemből támogatom, mivel mindenfajta tanulás üdvös és hasznos -- bár én még a helyesírást is hozzácsapnám a tananyaghoz... A probléma nem is ezzel van, hanem, hogy miért muszáj ezzel a taszító műfajjal a világot terhelni. De mondom, végül is mindegy, én se nézek ilyesmit, más se, tehát sok vizet nem zavar, csak fölösleges (ugyebár, akkor már semmiféle élvezetes tevékenység vagy tanulás nem menti), meg hát nem is vet rád túl jó fényt.
2016. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 van azért értelme is.jó,azt én is rühellem amikor végigugatják a hülyeségeikkel a 12éves heréltkakas hanggal.viszont például ha nem tudom eldönteni egy játékról,hogy letöltsem-e(330kB/s-es nettel elég nagy dilemma) jó dolog ránézni,hogy valójában hogyan is néz ki,mivel a trailernek nagyjából köze nincs a valós kinézethez.
2016. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:
@#8: Oké, megadom.
2016. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!