Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mappa levédése jelszóval...

Mappa levédése jelszóval Windows 7 alatt?

Figyelt kérdés

Igen, igen... sok program létezik erre, de könyörgöm! Köszönöm szépen, de NEM kérek abból, hogy láthatatlan legyen a mappa. Én azt szeretném, hogy rákattintok a (látható) mappára, és egy felugró ablak kéri a jelszót. Oké... van az archiválás... de ez már macerásabb, folyton ki kell tömöríteni, és a mappában levő programok is lassabban indulnak el.


Létezik az én igényeimnek megfelelő célprogram?


A válaszokat előre is köszönöm!


2016. júl. 21. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mappa alatt akár egy elkülönített partíciót meg tudsz oldani és nem 10+ éves Windows-od van, akkor gyárilag benne van a BitLocker meghajtótitkosítás.
2016. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
FolderLock program sem vált be?
2016. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem... nem lejelszavazta, hanem elrejtette a mappát. Nekem nem ez kell!
2016. júl. 21. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki nem érti meg mit is akarunk. Én is hosszú ideje keresek ilyen programot, de mindenki ezt az elrejtős hülyeséget ajánlja. Ha majd találok végre működőt, akkor írok.
2016. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!