Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Overwatch Error. Mi lehet a hiba?

Overwatch Error. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Ma sikeresen megvettem az overwatch nevezetu jatekot.

Jatszottam vele durvan 10 percet majd ekkor kezdodtek a gondok. Folyamatosan kidob a jatek ezzel:The application encountered an unexpected error. Nagyjabol utana olvastam es volt egy ember akinek ez volt szinten a problemaja. Jo toltse le a legujabb drivert es jo lesz... Hat nekem nem segitett. Ujraraktam a jatekot nem lett jobb. es nagyon az interneten sincs ilyen problemaja senkinek. Es teljesen tanacstalan vagyok...

Ez az egy remenyem maradt hogy itt valaki netalan tudna nekem segiteni.Es meg mielott megkovezne barki is angol billentyuzetem miatt irok ekezet nelkul.


2016. júl. 22. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nos, ez kb annyit jelent, hogy váratlan hibába ütközött a program.. ennyiből sajna senki nem fog rájönni. A legegyszerűbb lenne újrahúzni a gépet, hogy kizárd a szoftveres gondot, de legalább egy másik felhasználói fiókot létrehozni és ott tesztelni.
2016. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ebbe a masik fiokos dologban anniy bokkeno van hogy 12 ezer forint a jatek es hat erted.

nem szivesen veszem meg meg1x

2016. júl. 22. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:
nem steam fiókra gondoltam, hanem a windowsban felhasználói fiókra.
2016. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ebbe a masik fiokos dologban anniy bokkeno van hogy 12 ezer forint a jatek es hat erted.

nem szivesen veszem meg meg1x

2016. júl. 22. 15:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaahh hat megprobalom, megnezem hatha sikerul
2016. júl. 22. 15:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Meglepo modon igy mukodik, akkor mi mit kene tennem hogy ne ketto fiokon kelljen leennem? Ujrarakni a windowst?
2016. júl. 22. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:
nos, vmi hülyeség fel van rakva a fő fiókodon, ami igaz nem befolyásolja az újat. Lehet vmi ami automatikusan indul, lehet vmi teljesen más. Vagy egyesével törölgetsz/tiltasz, vagy újrarakod.
2016. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

annyit vettem eszre h a masik fiokon a spotify nincs ott.

Az az egy indul automatikusan

2016. júl. 22. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!