Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit gondoltok a fifa 17-ről?...

Mit gondoltok a fifa 17-ről? Jó lesz?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi változik azon túl, hogy a dobozra nem 16 lesz írva?
2016. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Új grafikus motort kap. Ha jól tudom a bf3 motorját kapja meg, ami egy 2010-es játék.


Hát nem tudom. 6 éves grafikus motort tenni egy idei játékba...

2016. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

Öhm, a frostbite ugyan a bf3 al mutatkozott be, de azóta is folyamatos fejlesztés alatt áll, és már nem egy játék kijött vele. Pl Bf3, bf4, bf hardline, sw battlefront, nfs rivals, nfs 2016, plants vs zombies garden warfare, mirrors edge, DA inquisition, és a sims\sim city n kívül kb minden EA által kiadott játékot a frostbite hajtott az utóbbi 5 évben..

2016. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amikor Reus játszott vele én semmillyen égbekiáltó különbséget nem láttam. Én minden 2. évben veszek fifát mert 2 évenként van értelme max. A 16 ban átpakolom a játékosokat és kész. Majd a 18 at fogom megvenni csak.Baromság minden évben tizenezreket kicsengetni évente. Bár akinek apuci anyuci veszi annak persze mind1 mert nem is tudja mi a pénz.
2016. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Érte * (elozo voltam)
2016. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat igen, en is láttam azt a videot es szerintem sincs változás. De a karriermodot, pro clubot, meg az ultimate teamot is fejlesztették. De én megveszem mert legutoljára a fifa 14et vettem meg. Amit a pes csinál az meg nevetséges. Újra egy butitott szar lez pcre, es a gepigenye.. Es ettől varnak egyesek szép grafikát. Azt ígérte a konami hogy most eléri a fifa szintjét de csak lejjebb sullyedtek
2016. aug. 20. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!