Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a gépen menne a Battlefie...

Ezen a gépen menne a Battlefield 3?

Figyelt kérdés

Intel Core 2 E8400

2gb ram

Gainward 9600Gt 256bit 1gb



2016. júl. 23. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán menne, de elég élvezhetetlen minőségben.
2016. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menne . a memória ami nagyon kevés. +1 gb és akkor hd -ban lowon szerintem egy 40-50 fps meg van .
2016. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi hd, semmi 40-50 fps. Minek írtok hülyeséget? A bf3 nagyon-nagyon processzor igényes játék és szereti a ram-ot is. A hivatalos gépigénye egy nagy kamu, semmi köze a valósághoz, tapasztalatból mondom, de ezt már mindenki megszokhatta a játékoknál. A minimum konfig maximum 32fős pályákhoz 40-50 fps-el 1440*900 vagy 1280*1024 felbontáson: Intel q9600 proci, 6Gb ddr3 800Mhz ram, HD 6870 1Gb vga és lehetőleg SSD-ről futtatva, különben 5 perc a pályatöltés. SSD-ről fél perc. Csak megjegyzem, hogy 40-50 és 100-200 fps között óriási a különbség. 40-50-el elfut, de sokkal többször veszítünk tűzharcban a 90%-ban leterhelt proci miatt, ami kis csúszással küldi az adatokat a szervernek.
2016. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2GB RAM igazából már irodai felhasználásra is kevéske, nem hogy Battlefield-hez...
2016. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az, hogy "menne-e" az nagyon tág fogalom, mert sokan már low grafikának 10 fps-el is örülnek, de én azt nem nevezném játszható állapotnak. Szerintem játszhatónak minimum 720p 30fps nevezhető legalább medium grafikán. Azalatt semmi értelme az egésznek. De ez csak az én véleményem.
2016. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Semmi hd, semmi 40-50 fps. Minek írtok hülyeséget? A bf3 nagyon-nagyon processzor igényes játék és szereti a ram-ot is."


Semmi hd, semmi 40-50 fps. Minek írtok hülyeséget? A bf3 nagyon-nagyon processzor igényes játék és szereti a ram-ot is.


Én 9800 gt -ről próbáltam még régen .. nem valami nagy gépigényű játék .. nem is értem mért kell egy 2011 -es játékot úgy beállítani mint ha nagy gépigénye lenne..

https://www.youtube.com/watch?v=_ptZ2j_OMKU


csak a proci részét gtx 750 ti -vel :

https://www.youtube.com/watch?v=SF0hsKLb5HM

2016. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó embernek írom: én is toltam 9800gt-vel és 4 giga ram-al 2 magos procival. Persze hozta a minimum fps-t, de a túlterhelt gép miatt a gép mindig késett az üzenetekkel a szerver felé, és ezért sokkal többször veszítettem tűzharcban. Te még úgy látod hogy simán lőheted az ellenfelet, ő meg úgy látja hogy már le is lőtt téged. És ilyenkor a szerver azt veszi győztesnek, akitől előbb jön a kill üzenet. Ez úgy szokott történni, hogy te azt látod hogy simán elbújtál a fedezék mögé, fél másodperc múlva meg meghalsz. A bf3 70-100 fps alatt csak kínlódás a csúszás miatt. Sokan tolják fullos gamer cuccokkal. És csak mellesleg, a profik is low-on szoktak multizni az említett okok miatt.
2016. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"bf3 70-100 fps alatt csak kínlódás a csúszás miatt. Sokan tolják fullos gamer cuccokkal. És csak mellesleg, a profik is low-on szoktak multizni az említett okok miatt."


ezt teljes mértékben el hiszem neked , mivel hiába magyarázom hogy a cs go -hoz is kell legalább 150-200 fps senki sem érti meg... A játszhatóságot többnyire single playerre értettem . Multi fps játékoknál az 50-60 az csak tényleg annyihoz elég hogy véletlenül le lőj valakit .

2016. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!