Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megjavítani a...

Hogyan lehet megjavítani a win xp-t?

Figyelt kérdés
Szóval az történt,hogy nem kapcsol be a laptopom vagyis addig,hogy bejön a windows töltés és utána kék halál ez ugyan úgy csökkentett módban meg a többiben is.olvastam olyanokat hogy meg kell javítani mert valamilyen fájlok nyitva maradtak.Igen,én ezt meg is próbáltam amit ott leírtak,hogy töltsem le a win sp3-at meg valami boot.ima-t és hogy írjam ki cd/dvd-re.Én ezt mindet meg is tettem kiírtam cd-re (nero-val) be tettem a laptop lejátszójába elindítottam a gépet és semmi ugyan úgy felajánlja,hogy csökkentett mód stb. Hogyan kéne neki futni újból? (ha tudtok linkek is jöhetnek!)

2016. júl. 23. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Cd-ről kellett vona bootoljál amikor beraktad a CD-t.

Ahhoz, hogy segítsünk a kékhalál szövege kéne...

2016. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen amikor tölt a windows utána egy alig egy másodpercig villan fel a kék halál.
2016. júl. 23. 12:41
 3/7 anonim válasza:
Figyelj! Maga a kékhalál vagy szoftveres, vagy hardveres hiba. Hogy melyik az, ami ezt okozhatja nálad, kérdéses. Úgy gondolom, hogy valamit nem jól csináltál az írásnál. Írj rám és elmagyarázom, hogy mit csinálj.
2016. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Privátban vagy E-mail-ben?
2016. júl. 23. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer régen alaplaphibával kék halált kaptam folyton,és csak egy pillanatra villant fel a szöveg.Nem tudtam miért,ezért felvettem videóra,megállítottam ott a felvételt ahol bevillant a kékhalál,és voálá(vagy hogy írják xd),el tudtam olvasni.
2016. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne strapáld magad megjavítani, A Microsoft sem teszi.
2016. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már sikerült megoldani a problémát!
2016. júl. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!