Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Windows...

Miért nem működik a Windows Update, se az automatikus frissités?

Figyelt kérdés
Valódi Windows7, eddig működött, most nem hajlandó.

2016. júl. 23. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Utóbbi idők talányos kérdése. Sok embernél nem megy. eddig csak találgatás volt...talán a 10 eröltetése...

Nálam is 2 napig semmit sem töltött le, az lett a vége, hogy 8.1 lett. Az egyből frissített.

2016. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A másik laptopon se akart frissiteni, lecseréltem a védelmet, utána már működött. De a gyerek kis gépének az se használt. Frissitést Win10-re felajánlotta, de 2 GB-es gépre nem igazán lenne jó.
2016. júl. 23. 22:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megvárják a július 29-ét?
2016. júl. 26. 10:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma este váratlanul működni kezdett a Windows7 frissitése, jó sokat zúdítottak ránk! Hogy mi ütött Redmondba, a jóég tudja.
2017. jan. 12. 01:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyisd meg admin engedellyel a parancssort, ird be net stop wuauserv, varj par masodpercet, majd net start wuauserv.

Ha ez nem jon be akkor probald ezt. [link]

2017. jan. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, a windóz update több kárt okoz, mint hasznot.
2017. jan. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez is igaz :D Én 1x frissítettem a win10-et és elég is volt belőle..:D
2017. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy jött 12 frissités, amit letöltött, telepített, konfigurált is, ráadásul az egyéb problémák megoldását felajánlotta a Biztonsági központban a Windows7, valódi! Le se tojtak október óta, vírus nem volt. Magyarázat sehol. Talán rájöttek, hogy nem mindenkinek jön be a Windows10. (Másik gépen az van, utálom).
2017. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!