Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims3-at hogy tudom crackelni?

Sims3-at hogy tudom crackelni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a thepiratebay-ről a sims3 razor 1911-es verzióját és most próbálom telepíteni, de amikor kéri a telepítőkódot és crackelni akarom, akkor elakadok, mert nincs crack mappa. Tegnap próbáltam úgy, hogy kerestem kódot a neten, beírtam, ment is minden tovább, de a játék betöltése után megállt a játék, mert kiírta, hogy nem tudta hitelesíteni a lemezt, később pedig azt, hogy helyezzem be a lemezt!

Kérlek segítsetek, hogy tudnám crackelni?


2010. ápr. 16. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Tölts le egy crack-et, majd csomagold ki (általában tömörített mappában van), és a benne lévő tartalmat másold bele a telepítési mappába, utána indítsd el a játékot.

2010. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors választ, most töltök egyet, remélem menni fog minden!

Még annyit szeretnék megtudni, hogy ezek után tudom majd rendesen telepíteni vajon a világkörüli kiegészítőt is (már az is fent vana gépen, torrentes)?

2010. ápr. 16. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
valahogy mashogy kell crackelni ha van WinRar-od akko nyisd meg a sims3-mates keresd meg azt a mappat hogy crack ha megtalatad akko most menj a C/Program Files/Electronic Arts/Sims3/TSbin abba nyisd meg a tsbint es masold at a ket file-t van exe es a dll file. ha nincs a jatekban a crack akko tolts le egyet. en csinaltam mar nem is egyszer.
2010. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hol találom meg a "telepítési mappát" és az i egyáétalán?
2013. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!