Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eddig kinek volt valami baja...

Eddig kinek volt valami baja a window-7-tel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a bajom, hogy sok programom nem futott rajta, ami mondjuk XP-n igen, de mostmár az is nagyjából helyre jött.
2010. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
nekem az undorító új grafikus felülete. Nagyon zabálja az akkut. Szerencsére be tudtam állítani, hogy úgy nézzen ki, mint a jól megszokott windows millennium
2010. ápr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Eddig semmi, sokal jobb, mint az XP vagy a Pista.
2010. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Senkinek :)
2010. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Apámnak

Nem ment neki a nyomtató meg a nero7

2010. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha meg ismered,megtanulod használni nem akarsz soha többet másik opp.rendszert. Ez nekem kb. 3 hónapba tellett és csak egyszer kellett biztonsági mentésről vissza állítani.Pedig nagy vírus invázió volt torrenten.
2010. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak üzenem: a vírusok többségét xp-re írták, De majd írnak még pár százat Win7-re is.
2010. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem hasznos a grafikus felülete, de van vele pár probléma:

Pl.: több program simán megy, ami az xp alatt is, csak hirtelen, nem tudom miért lefagy. Vagy pl a Bsplayer elég nyomorékul működik alatta. Vagy az iTunes régebbi verziója (az újat nem tom) nem ment rajta tökéletesen.

Több program is azt csinálja, hogy elment egy adott filet, aztán kiírja, hogy nincs meg a szükséges jog hozzá. De a filet elmentette :D (Bár szerintem ez csak az én bénaságomból adódik)

Ezek a rossz pontok, de én tudom ajánlani.


minden jót

2010. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem csomó problémám van.

1. Nem megy a Sacred-hez a Sheep írta trainer (cheatprogram), KOMPATIBILITÁSI MÓDDAL SEM, XP ALATT MENT.

2. GTA SA:MP nem megy, minden nap újra kell rakni, néha úgy se (az utóbbi időben nem is játszok vele), összes többi GTA SA mód megy (Single, MTA, Debug).

3. Ugyanaz, amit az egyik válaszoló ír, hogy el akarok menteni 1 fájlt, és azt írja (rendszergazda vagyok) hogy: A művelethez rendszergazdai jogok szügségesek. Meg még azt hogy keressem fel a rendszergazdát, de azt nem tudom most idézni.

4. Néha kilép játékokból, Microsoft alkalmazásokból nem.

5. (Lehet, hogy nem Win7 hiba): A Malwarebytes' Anti Malware blokkol IP címeket, van 1 olyan, amit 1 nap 200x. Nagyon idegesítő, merthogy mozgó start menüm van, és amikor játszok, feljön a start menü, kiírja hogy Malwarebytes' Anti Malware: IP Letiltva: vmi.vmi.vmi.vmi (nem közölném), amikor pont az egerem ott van, hogy a start menüre kattolok, nem a játékra, akkor leugrik, és vagy lefagy, vagy nem jelenik meg, vagy kilép, vagy megjelenik vmi program, vagy elindítok vmit, vagy feljön a start menü és elb..sza a játékomat.


1 szóval: SZAR.


Visszakívánom az XP-met.


12/F

2010. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

most már a laptopon is W7 van de csak a megosztott mappát kezeli az asztalin. Amúgy eddig minden másra találtam megoldást.

2010. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!