Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell HD videót?

Hogy kell HD videót?

Figyelt kérdés
A telefonommal csináltam full hd-s videókat. Sony Vegasba össze is vágtam őket egy kis filmet csináltam belőlük. Lerendereltem aviba. Így 40 GB-ot mutat (8 perces videó). Fel szeretném tenni youtube-ra de 40 gigát nem lehet. Milyen fájltípusba konvertáljam? Én próbáltam MP4-be de úgy elveszítette teljesen a HD minőségét, viszont én szeretném ha megmaradna. Milyen fájltípus, milyen program kell ehhez?

2016. júl. 24. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt a nagy kérdés az, hogy milyen tömörítőt használsz. Szedj le egy H.264 tömörítőt és tömörítsd azzal.
2016. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A program jó, mert leveszi a méretét ugyanakkor HD marad, de ha felrakom youtube-ra, akkor megint elveszíti a kép minőségét és csak 360-on lehet nézni. Erre van megoldás?
2016. júl. 24. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne MP4-et tölts fel, hanem AVI-t vagy MKV-t.
2016. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül harmadik nekifutásra sikerült MP4-be is feltenni HD-ba. Köszi a válaszokat!
2016. júl. 24. 23:36
 5/6 Hominida ***** válasza:
Mi az istennek kell még egy telefonnal készült házivideót is HD-ben feltölteni?
2016. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért, hogy ezt meg tudd kérdezni.. Nem értem miért kell mindenbe bele kötni. Egyébként ha ennyire érdekel, azért mert az utazásomat örökítettem meg és szeretném megmutatni másoknak is, azért.
2016. júl. 25. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!