Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan távolítsam el ezt a...

Hogyan távolítsam el ezt a vírust? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Letöltöttem valamit egy félrekattintással és telepítettem mert azt hittem h jó fájlt szedtem le. CCleanerrel próbáltam eltávolítani de sajna az Eltávolítás helyett a Törlésre nyomtam és most nem találom sehol, hogy hogyan törölhetném ki. Megpróbáltam az összes mapáját eltávolítani, de kiírta, hogy használatban van, szóval beépült. Valami szaki segítsen kérem!

2016. júl. 25. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a vírus neve vagy valami?
2016. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
reimage repair
2016. júl. 25. 00:27
 3/6 A kérdező kommentje:

Navigáljon a ’Start menü’ → ’Vezérlőpult’ → ’Program eltávolítása’ vagy ’Programok telepítése és törlése’ menühöz.

Keresse ki a Reimage vagy a Reimage Express bejegyzést, és kattintson az ’Eltávolítás’ gombra.

így sem működik mert onnan is töröltem, nem eltávolítottam sajna :c

2016. júl. 25. 00:28
 4/6 DjImipapa ***** válasza:
Telepítsd újra, és revouninstallerrel szedd le.
2016. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Mit telepítsek újra? A CCleanert újra raktam, nem változott semmi. A progi meg még mindig fent van :/
2016. júl. 25. 11:38
 6/6 A kérdező kommentje:
AZta, köszi. Sikerült mindenhonnan kiírtani azt a szar :)
2016. júl. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!