Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Windowst telepíte...

Hogyan tudok Windowst telepíteni, ha csak USB-s billentyűzetem van, amit bootoláskor nem ismer fel az alaplap? "Press any key to boot from CD/DVD"

Figyelt kérdés
Kb 6 éves az alaplap és újra szeretném tenni az XP-t, de csak boot után tölti be az usb csatolókat, így nem tudok telepíteni a CD-ről, mert nem tudok gombot nyomni ahhoz, h CD-ről települjön :)
2010. ápr. 16. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Biosban az USB Legacy Support-ot engedélyezni kell
2010. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

RTFM


Ez azt jelenti: nyomd le bármelyik billentyűt, ha azt akarod, hogy a CD-röl bootoljon!


Tehát nyomj le egy billentyűt!


[link]

2010. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elözö vagyok

Bocsi, nem olvastam el rendesen a kérdést (késö van)


Sorry ☺

2010. ápr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. 250 Ft egy USB PS2 átalakító és nem kel BIOS-ban meg akárhol máshol turkálni. Egyébként meg egy 6 éves alaplapnak nem hiszem,hogy van olyan funkciója,hogy érzékelje az USB-s billentyűzetet.
2010. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!