Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudok lejátszható DVD-t...

Mivel tudok lejátszható DVD-t csinálni gépről egy HD filmről? Milyen progival?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
2010. ápr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy netről töltöttem le a filmet és HD 1080-as felbontásban van, és nemtudom lejátszani WMP-el mivel gondolom neki az túl sok, és szeretném kiirni dvd-re hátha ott megtudom nézni. És nekem nincsenek olyan fájlaim amik kellenének ehez a progikhoz amit linkeltél. Csak 1 egyszerű videó fájl.
2010. ápr. 17. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:

A WMP helyett használd inkább a MPC-t, telepiteni sem kell, csak csomagold ki WinRar-al a sajátgépre és a 'mpc-hc.exe' indithatod el.

[link]


A HD filmek nézéséhez azért egy jobb gép is kell.


Ha DVD-t konvertálsz az HD-böl, akkor pont a lényege a nagy felbontás veszik el!


MKV2VOB

[link]

2010. ápr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem az a gond hogy elveszik, mert inkább megszeretném nézni rosszul mint hogy sehogy :D
2010. ápr. 17. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Már leirtam az elöbb

MKV2VOB

[link]


VOB fájl:

Video Objects Videó objektumok

A DVD-Video lemezeken található adathordozó fájlformátum.

[link]

2010. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!