Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítés után nem működik a...

Frissítés után nem működik a Chrome, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A Google Chrome frissült erre 52.0.2743.82 m (64-bit) a verzióra és azóta nem olyan a keresője mint előtte.Most ilyen [link]


Holott a képek az egész oldalon széthúzva voltak és a bal oldalon sem voltak ott a keresési lehetőségek, de akinek még a régebbi verzió fut biztos észreveszi a különbséget.

Van rá megoldás, hogy visszaállítsam a régire. Már újratelepítettem, gyári beállításokra is visszaállítottam de semmi változás. Valaki tudna segiteni?


2016. júl. 25. 18:05
 1/2 DjImipapa ***** válasza:
Működik az, csak a változtatott azaz frissített verzió....nálam alapból tiltva vagyon minden ilyen irányú kísérlet:(
2016. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Működik igen. Csak a képkeresés része ezáltal használhatatlan. Nem tudom, hogy állítsam vissza az eredeti állapotára. Ezért windowst pedig nem akarok újra telepíteni, kell hogy legyen valami másik megoldás.
2016. júl. 25. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!