Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1080 HD videót hogy tudok...

1080 HD videót hogy tudok 'nézhetővé' csinálni? Netről töltöttem és gondolom túl 'sok' a gépemnek, hogy tudnám rendesen nézhetővé tenni? Milyen progival?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Konvertáld át egy másik formátumba, olyanra, amelyiket elbírja a géped.


itt egy ingyenes konvertáló progi hozzá:


[link]


Jó, sokszor használom én is :-)

2010. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy kell használni ? Letölöttem-felraktam, kipróbáltam, de nemtudom igazából mit kell vele csinálni...beleraktam a videót és elindítottam hogy konvertálja, de igazából nem látom eredményét, mert a 'konvertált (?)' filmet meg nem engedi lejátszani.
2010. ápr. 17. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:

"zöld kereszt", hozzáadod a kívánt filmet, a FORMAT-nál kiváálasztod a kívánt kimeneti tipust, PROFILE-nál kiválasztod, hogy highest(legmagasabb), high(magas), lowest(legalacsonyabb, leggyengébb) minőséget, majd rákattintasz a "két zöld nyílra"- convert-re. Vár, vár, vár....


Ha kész, akkor alapban a rendszerpartíció %meghajtó%\output media könyvtárba rakja a konvertált videót.


Ha nem játssza le,akkor vagy hiányzik neki a codec, ami kezeli a formátumot, ekkor tölts le egy codec-packot az internetről, vagy megszakítottad a konvertálást, még nem volt készen vele, ezért nem játszsa le.


A windows könyvtárban van egy rövid vodeó : clock.avi, ezzel próbáld ki először n(pár másodperc alatt kész a konvertálásával), gyors próbának ideális.


Jelezz vissza, hogy minden jó-e.

2010. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!