Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnék több gigás dob,...

Honnan tudnék több gigás dob, cin pergő, basszus stb. hangpakkot letölteni?

Figyelt kérdés
FL Studio-ban készítek kizárólag Hip Hop instrumentálokat, ezekhez volna szükségem új ütős hangokra, azonban sehol sem találok... Tud valaki esetleg torrent oldalakat ajánlani, esetleg ilyen hangpakkok konkrét címét? (pár megás pakkok nem érdekelnek)

#hip-hop #FL Studio #drum pack
2016. júl. 26. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj rákeresni konkrét előadók drum kitjére (Pl Snoop Dog Drum kit). Konkrét oldalakat én sem ismerek, mivel sok helyen vannak. Google a barátod. Ja és ne torrentben keresgélj. A legtöbb zip formátumban van fent
2016. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pedig nem csak a dobok kellenek, egyes drum kitekben találsz preseteket vagy soundfontokat, de ha többet akarsz használj VSTket Pl. Nexus, Massive, Kontakt, stb
2016. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zénevű ***** válasza:

Ha már a torrent oldalakat emlegeted, miért nem keresel rá ezeken az oldalakon az alábbi kifejezésekkel, keresőszavakkal: hiphop sample pack.

Én a helyedben a youtube-on is rákeresnék

2016. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a google-tól kezdve, a torrent oldalakon át, a youtoub-ig mindenhol, mindenféle kulcsszavakkal, de sajna csak pár megás gatyi pakkokat találtam. Itt kopogtattam utoljára... Köszi a válaszokért!
2016. aug. 16. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!