Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a régi rendszerem...

Hogyan tudom a régi rendszeremet használni ha win10-en vagyok?

Figyelt kérdés
nem régiben feltelepítettem a Windows10-t,kb 6 napja,de egyszerűen már másból se áll a teljes napom csak hogy szidom ezt a rendszert és hogy semmi jó sincs benne,nem véleményekért jöttem de lefáradtam tőle,és találtam olyan részt ahol törölhetem az előző rendszerem 1 hónapon belül,mert van lehetőségem visszamenni rá,és le is van foglalva pont annyi a winchesteremből amennyi az előző volt a cuccaimmal együtt,csak azt találtam meg,hogy hol törölhetem,valaki tudja hol lehet vissza is váltani rá?

2016. júl. 26. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

gépházban a frissítésnél van a visszatérés.

Egyébként ha tiszta telepítést csináltál volna akkor valószínüleg nem lenne ennyi gond.

2016. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
simán a pendrivemból telepítőt csináltam,mert csak így tudtam,nem volt nálam egy cd sem,frissíteni nem engedte az enterprise verziót,hirtelen ez maradt,és 1 év után akkor vettem rá hogy na legyen win10,igazából nem az h ennyi baj,hanem az egész rendszer,nekem csak baj,és csak rossz,és csak probléma :D
2016. júl. 26. 23:58
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy ott hol,mert nem csináltam semmilyen mentést,ő csinálta "1 hónapra" és itt win7-ről beszél :D
2016. júl. 27. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!