Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a Windows Updatenek?

Mi a baja a Windows Updatenek?

Figyelt kérdés
Letiltottam awindows frissítéseket pár hete, de msot szeretném visszaálíltani. Azonban erre képtelen vagoyk, a rendszer nem engedi, a windows fix nem elérhető, hiába van mega rendszergazdai jogosultság, a windows nem enged változtatni a windows update-el kapcsolatban. Történt már hasonló valakivel?

2016. júl. 27. 01:59
 1/7 zolika95 ***** válasza:
Rakd újra a gépet ( tipp) Lesz majd olyan lehetőség hogy frissitesek letöltése , de te döntöd el hogy telepíted -e azokat ...
2016. júl. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zolika95 ***** válasza:
Ezt majd a vezérlőpultba tudod beálítani a telepítés után ! A telepítés közbe pedig kattints arra hogy csak a fontos frissitéseket töltse le a gép ! ;)
2016. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy kell újrarakni.

[link]

2016. júl. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rég újra raktam volna legszívesebben, de nem tehetem, ezért kell megoldást találnom.
2016. júl. 27. 08:55
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 07:53


Köszi, mindjárt neki is látok, hátha ez segít. Rohadt visual c++ kezdett először szarakodni, azt se engedte fixálni a gép, 5 különböző megoldással -.-

2016. júl. 27. 08:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Az egséz rohadt rendszer el van cseszve, amradt a repair, vagy újrarakás...
2016. júl. 28. 18:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem segített :/
2016. júl. 31. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!