Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Holnap Windows 10 free használ...

Holnap Windows 10 free használat lejár, alternatív megoldás: kmspico aktiválás. Na de vajon biztonságos is?

Figyelt kérdés
Tehát holnap jár le a win10, és ezzel a kmspico programmal akarom meghosszabítani a licenszet, mit gondoltok róla? Nincs benne hack, spyware, vírus? Mert virusirtó nem jelez semmit, és a készítők weboldaljáról húztam le...

2016. júl. 28. 12:22
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Ha van frissített Windows 10-ed, azt nem kell loaderrel aktiválni, használhatod tovább. Holnap a frissítés lehetősége szűnik meg.
2016. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Holnap a Windows 7/8/8.1-ről való ingyenes frissítési lehetőség jár le.
2016. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem nem, mert nem frissítettem, hanem kb. 2 hónapja vettem a gépet és próbaverziót tettek rá, minden rendszerindításkor kiirja hogy aktiválni kell....
2016. júl. 28. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs köze a kérdéses dátumhoz, mert nem rendelkezel jogtiszta rendszerrel.

Értőolvasás: nem az ingyenes használat ideje jár le, hanem az ingyenes frissítésé jogtiszta rendszerről.

2016. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na de akk mért irja ki? megnéztem gépházban, ott is az van odaírva hogy a windows licensze jár le...
2016. júl. 28. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy kiírja, a próbaverzió nem azt jelenti hogy te évekig használhatod gond nélkül. Akkor senki nem venné meg, nem?


Próbaverzió 30 napig nem szól semmit, mert addig próba. Utána figyelmeztet hogy vedd meg, majd lassan fokozatosan ki fog zárni egészen addig hogy bejelentkezni sem enged. Ennek semmi köze az ingyenes frissítéshez.


Ha törni akarod és nem megvenni, azzal vállalod a kockázatait.

2016. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésedre is választ kapj, nyugodtan használhatod a kmspico-t, nincs benne vírus.
2016. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!