Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok 64 bites...

Miért nem tudok 64 bites windows-t telepíteni?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen laptopom: [link]


A gazdája megbízott vele hogy rakjak rá 64 bites windows 10-et, de sehogy sem tudom feltelepíteni. Telepítéskor azt írja ki hogy: "ez az alkalmazás nem támogatott"

a BIOS-ba még nem tudtam belépni(?!) akár hogy próbáltam és speciális rendszer indítást sem tudtam csinálni. Mit kéne tennem?



2016. júl. 28. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány gb ram? ha 2, fölös leges, ha 4 akkor oké..


Csináld ezt meg : https://www.youtube.com/watch?v=mT24TtxplQg


Szerezz egy pendriveot, és úgy, utána tőlts le egy 64 bites rendszert, ahogy ő mutatja..

2016. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
8 GB ram van benne szóval mehet rá a 64 bit, másrészt én kb ugyanazt csináltam mint ami a videóban van csak a rufus nevű programmal és akár mit csinálok nem kezdi a telepítést :(
2016. júl. 28. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Hm, F12 , és válaszd ki a USB-HDD-t


Asszem.

2016. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bootolásnál nyomd meg az f12 őt, úgy értem.
2016. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, végül meg tudtam oldani a bootolást pendrive-ról és sikerült feltelepíteni a megfelelő Windows verziót.
2016. júl. 29. 03:22
 6/6 anonim ***** válasza:

A Laptop biztos 32bites vagy régi.

Bocsánat a késői válaszért.

2016. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!