Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA Go go Space Monkey-s...

GTA Go go Space Monkey-s rejtett küldetésnél van valami hiba. Miért nem jelenik meg nekem a random event?

Figyelt kérdés
Lefotóztam mind az 50 falón lévő mozaikot, ki is írta, hogy trevor megkapta az új ruhákat, de a random event ahol a majom maszkos embert le kell fotózni falfirkálás közben az istenért nem jelenik meg. próbáltam este-reggel. küldteést is csináltam, majd vissza jöttem, de semmi... Az istenért nem jelenik meg. Mind 3 karakterrel megvettem a garázst ott vinewood-ban és mind 3 karakterrel elmentem a helyszínre ahol meg kéne jelennie, de semmi. Valaki tudja mit csinálok rosszul? Vgay még mit kéne tennem? Türelmesnek szerintem elég türelmes volt, és minden észszerű kísérletem kudarcba fulladt. Ngaoyn kérlek titeket valaki írja már le, hogy neki hogyan sikerült, mert nagyon nem örűlnék ha kb 2 órám azokért a szros ruhákért lett volna

#GTA #random event #Blista
2016. júl. 28. 14:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!