Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire megbízható az XP-ben...

Mennyire megbízható az XP-ben a helyi kapcsolat menünél a letöltési adatszámláló?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy sokkal több adat mennyiséget számol mint a szolgáltató a saját oldalán. Melyik a tényleges?
2010. ápr. 17. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nem számol többet csak a szolgáltatónál bizonyos forgalom nem jelenik meg. A tényleges adatforgalom az amit a géped mutat
2010. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha így van, akkor ez tök jó. Nekem 300 GB a havi adatforgalmam, mégis csak az elmúlt 5 nap alatt letöltöttem már több mint 400-at :)
2010. ápr. 17. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
van egy bitmeter nevű ingyenes progi, ami méri a letöltésedet. én ezt használam és egész jó. tök ingyenes progi sok jó opcióval (beállítható limit amire figyelmeztet, grafikon rajzolás, stb...) kicsi és jó program, ajánlom
2010. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!