Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb képlopó,...

Gotland kérdése:

Melyik a legjobb képlopó, képernyőmentő program? Érdemes egyáltalán használni, vagy a legegyszerűbb még mindig a print screen?

Figyelt kérdés

Microsoft Wordben megnyitott szövegeket szoktam print screen segítségével jpg formátumba lementeni, úgy, hogy a paintban körülvágom a kívánt szövegrészt és elmentem.


Van olyan program amellyel ezt könnyebben meglehet csinálni? Esetleg ha nem vagyok nagyravágyó, nem lehet a word dokumentumokat képként is lementeni?


2016. júl. 28. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vista-tól felfelé a windows rendszerekben van egy úgynevezett képmetsző. Általános használatra tökéletes, ha az nincs akkor print screen. Ha alt+print screen-t nyomsz akkor csak az aktív ablakot másolja, nem a teljes képernyőt.
2016. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam erről nem is hallottam még, de működik ment a zöld, más helyzetekben biztosan nagy hasznát fogom venni.


Viszont így is a menüszalag rajta marad, és ugyanúgy körbe kell vágnom ezzel a módszerrel is. Más ötleted nincs véletlenül?

2016. júl. 28. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán ezzel érdemes még próbálkozni

[link]

2016. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó program, ilyesmire gondoltam. Köszi a segítséget! :)
2016. júl. 29. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!