Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segíteni beépített...

Valaki tud segíteni beépített webkamerával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy Chili Green nevezetű Windows 7-es notebook-om amiben beépített kamera található de nem tudom használni mert fogalmam sincs hogyan tudom telepíteni a gépre vagy akármi mert a bekapcsoló gombja megvan az Fn+F11 de hiába kapcsolom be mert szerintem valamit le kell hozzá tölteni vagy nem tudom mert nem érzékeli a gép és sehol sem látom a kamerát szóval valaki segítsen kérlek nagyon fontos lenneeee..
2016. júl. 28. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézni hogy mi a gép pontos típusa. Ennek google-ba utána keresni és a gyártó weboldalán a drivereknél leszedni a kameráét
2016. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Áh én képtelen vagyok megtalálni....
2016. júl. 28. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz akkor a gép alján van egy mateica, azon ban a típus. Ha leírod segítek
2016. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy mi kell a matricáról bocsi lány vagyok nem igazán értek hozzá..:D de nagyon fontos lenne..

[link]

2016. júl. 28. 20:54
 5/5 Hominida ***** válasza:
Nézd meg a drivervadászt.
2016. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!