Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve annak a programnak...

Cicus3456 kérdése:

Mi a neve annak a programnak amivel egy kisfilmet lehet összeállitani?

Figyelt kérdés
Telefonra is le lehet tölteni?Barátomnak szeretnék egy kisfilmet képekkel és idézetekkel szülinapjára.Mivel tudnám ezt megcsinálni?Előre is köszi a válaszokat :) 16L
2016. júl. 28. 19:39
 1/8 |Orfeusz| ***** válasza:
79%
A Windows Movie Maker a legegyszerűbb, számítógépre. Telefonra is vannak, de a telefon gyengébb és nem bírja jól. Számítógépen gyorsabb és kényelmesebb.
2016. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:
100%

Videószerkesztő...

Létezik ilyesmi telefonra is:

[link]

...de gyakorlat nélkül szerintem jobban jársz, ha normál asztali gépen vagy laptopon próbálkozol, mondjuk Windows Movie Makerrel:

[link]

2016. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tabaki ***** válasza:
Na, megint elmondtam ugyanazt...
2016. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Telefonra a Flipagram a legegyszerűbb. Csak ki kell választani a képeket amiket szeretnél beletenni, megadhatod hogy milyen sorrendben és hogy mennyi idő múlva váltakozzanak a képek. Tudsz alá zenét is betenni. Nagyon egyszerű a használata
2016. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,és ha valamit nem tudnák akkor kitől kérdezzem itt gyk-n?
2016. júl. 28. 19:59
 6/8 tabaki ***** válasza:
Akkor is a közösségtől, egy minél pontosabban megfogalmazott új kérdésben. Így másnak is hasznára leszel, és több válaszoló több okosságot mond. A privát nem erre való.
2016. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 |Orfeusz| ***** válasza:

A válaszom 43%-ban hasznos, de nincs ellenvélemény. Szép.

Nyilván mondhatnám, hogy Sony Vegas vagy Blender, de a kérdezőnek valószínűleg nem ezekre van szüksége.

2016. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

#7:

Hát, ezt én is furcsállom, lehet, hogy valaki nem jó mancsra nyomott véletlenül. Ez bizony még velem is előfordult, szerencsére már régen, úgyhogy most gyorsan lőttem neked egy zöldet, hátha valami magasabb szférában helyrebillen az igazság... Annak idején mindenesetre én is lapítottam utána, mint dinnye a fűben :)


#Kérdező:

Ne privátban! Legegyszerűbb, ha azt a kérdést is ide, a Programok rovatba írod, végül is egy program működtetésére leszel kíváncsi. De elfér a Számítástechnika » Egyéb kérdésekben is, aki itt kotorászik, rá fog találni úgy is.

2016. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!