Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képernyőrögzítő droidra?

Képernyőrögzítő droidra?

Figyelt kérdés

Keresnék olyan képernyőfelvevő appot androidra ami nem csak a képet tudja videóban felvenni de a telefon belső hangját is (tehát nem a mikrofont)


Jelenleg az "SCR Pro" nevű alkalmazást használom, az szép és jó, de valamiért nem tudja önállóan csak a belső hangot felvenni, hanem párhuzamosan rögzíti a mikrofon hangját is... :/


Root ha kell hozzá az nem probléma, van.


Elsődlegesen ingyenes érdekelne, de ha valaki fizetőset mond akkor sem fogok megharagudni mert ki tudja, talán megéri és megveszem.


Köszönöm


2016. júl. 28. 20:25
 1/4 anonim válasza:

Egy ideje Én is kerestem ilyen alkalmazást.

Rengetegen a BandiCamot használják.


Nem tudom, tudok-e segíteni ezzel, hiszen Nekem nincs Rootolva a telóm, így ki sem tudtam próbálni az alkalmazást. Szóval nem tudom, felveszi-e a hangot, vagy ilyesmi.

Remélem, tudtam segíteni😉

2016. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
BandiCam programot én androidra nem találtam, úgy tudom csak PC-re van
2016. júl. 28. 22:15
 3/4 anonim válasza:
Nekem Sony Xperia M-em van, Play Áruházban megtaláltam az eredeti BandiCamot, csak nem tudom letolteni, mert rootos
2016. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
be tudnád nekem linkelni? lehet nekem nem kompatibilis azért nem rakja ki
2016. aug. 4. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!