Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videót szeretnék össze vágni,...

Mr. Guszti kérdése:

Videót szeretnék össze vágni, de minden videó vágó programban vagy akadozik vagy nem nyissa meg, vagy az importálás után bezáródik a program minden anyagot elvesztve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jelenlegi videó programok amiket próbáltam: Sony Vegas 12, AVS Video Editor, CyberLink Power Director és Windows Movie Maker.

Operációs rendszer: Windows 8.1 Enterprise

Processzor: ADM A6-6310 APU with AMD Radeon R4 Graphics 1.80 GHz

Memóroa (RAM) mérete: 4,00 GB (3,46 GB használható)

Rendszer tipus: 64 bites operációs rendszer, x64-alapú processzor.



2016. júl. 29. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj ki még mást mint tipp. Pl camtasia8. De régieket eltávolítottad gondolom.
2016. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DjImipapa ***** válasza:
Iszonyat gyenge hozzá a gép(proci, a videókarit nem ismerjük....) Moovie maker a legigénytelenebb, ha az se jó, kuka a gép....:)
2016. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom a camtasiaban nem lehet video formában menteni. Mist letöltötem egy másik programot Wandershare Video Editor itt jól viszi meg minden csak az a baj h demós és valami regisztert nem tudom hogyan kell végre hajtani.
2016. júl. 29. 18:04
 4/7 DjImipapa ***** válasza:
Nem jó helyről szedted....:)
2016. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Camtasiát 8 azért mondtam, mert az gyengébb gépeken is aránylag megy...pl nálam.

Youtube-on rengeteg video-sorozat van. https://www.youtube.com/watch?v=sbvD8ndwrLg&list=PLp2_h9n7O_..

2016. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a Camtasiat és akadoznak benne a videók jobban mint a többiben. Egyedül a Wandershare jó csak nem tudom hogyan kell aktiválni mivel demós, és a háttérben a mentéskor ott a képernyőn a vízjel.
2016. júl. 29. 22:16
 7/7 DjImipapa ***** válasza:
Aktiválni .....hát megveszed a licencet! Vagy torrenten van a megoldás. Vagy kérsz tőlem egyet, és lehet kapsz is!😃
2016. júl. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!