Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet aktiválni a...

Hogyan lehet aktiválni a Windows 10-et?

Figyelt kérdés
Ma álltam át a laptopomon win 7-ról win 10-re, de azt kéri aktiváljam, és a win7-es kulcsot nem fogadja el.

2016. júl. 30. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Lekésted.

Tegnap (29-én) volt az utolsó nap, hogy ingyen tudtál windows 10-re frissíteni. Most már, ha aktiválni akarod a windows 10-et meg kell venned.

2016. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 |Orfeusz| ***** válasza:
Tegnapig lehetett frissíteni, ma már késő. Vehetsz win10 kulcsot, oem 30, dobozos 40 ezer forint. Vagy visszamehetsz win7-re.
2016. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj de kedvesek egy hónapja nyomtam rá az értesítésre, hogy küldjem el a gépem adatait, hogy kompatibilis e win10-el és majd küldenek értesítést ha frissíthetek. Kedves hogy ez ma jött.
2016. júl. 30. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
ht már egy éve mondják a dátumot, minden nagyobb médium erről regélt.. de egyébként törtként is ugyanúgy üzemel, de a 7nél nem jobb jelenleg a w10.
2016. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aktivált Windows 7-re húzd rá frissítésként DVD; Blue-Ray vagy USB Kulcsról telepítve. Nekem bejött.
2016. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy majd küldenek értesítést egy hülyeség, és te bedőltél nekik. A Microsoft hivatalos oldaláról letölthetted volna a telepítőt és ingyen frissített volna.
2016. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha igénybe veszek egy szolgáltatást, és a szolgáltató hibázik, biztosan én vagyok a hibás.
2016. aug. 7. 00:11
 8/8 anonim ***** válasza:
ez egy promóció volt, nem kötelező, ill. mint előttem páran már leírták, csak az nem tudta, aki nem volt net közelben az elmúlt 365 napban.
2016. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!