Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen kiegészítő programok...

Lightnint kérdése:

Milyen kiegészítő programok kellenek a Freemake Video Converter normális működéséhez?

Figyelt kérdés
A filmet hozzátudom adni a listához, de amikor rákattintok hogy milyen formátumú legyen a film a program teljesen kilép és felajánlja hogy küld hibaüzenetet a szolgáltatónak. Tudja valaki ezt, hogy lehet orvosolni?

#bezáródás #Freemake Video Converter #kiegészítő progrmaok
2016. júl. 31. 09:29
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
55%
Különösképpen semmi, ha a program jó, működik....letölt-telepít(néhány szirszart atzért nem kell engedni....már régóta van meg, nem tudom mit, de letiltottam), és megy.
2016. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De sajnos nekem nem kezd hozzá a videó konvertálásához még előtte kilép.
2016. aug. 1. 11:41
 3/6 DjImipapa ***** válasza:
77%
Lehet kodekhiány, grafikai probléma, ram, proci, kompatibilitás, stb........Jó lehet még: Video Converter Studio:)
2016. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"grafikai probléma, ram, proci, kompatibilitás" nem lehet mert régebben működött aztán letöröltem és mióta visszatettem a programot azóta nem működik.


"kodekhiány" azt lehet valahogy orvosolni?


"Video Converter Studio" régebben használtam nekem nem igazán jött be.


Freemake Video Converter-t azért szerettem mert egy szerűen kilehetett választani melyik hang, felirat sávot szeretném megratrani és a kimeneti méretet is belehetett állítani. Ezen okokból ne szeretnék másik Converter, inkább ezt szeretném rendbe hozni.

2016. aug. 1. 13:31
 5/6 DjImipapa ***** válasza:
Első lépésként , bár nem tudom, hogy ez kellhet-e, itt ugyanis megy simán, Klite megakodecpack telepítése, a klikkelgetéssel óvatosan, csak a hozzávalókat telepítsd, semmi toolbar, meg egyéb.
2016. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a K-lite megakodecpack telepítése se oldotta meg a problémát. :(
2016. aug. 2. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!