Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft 2010 be hogy tudom...

Microsoft 2010 be hogy tudom be állítani hogy a bordert ki vegye úgy hogy a szöveg meg maradjon?

Figyelt kérdés
Problémám az hogy amikor ki jelölöm a szöveget a szövegolvasó nem olvassa fel azt a részt ami abban a keretben van. meg az is hogy az ilyen be keretezett részeket nem mindig tudom egyszere ki jelölni a szöveggel így ha másik lapra akarom át másolni a be keretezett rész nem jön át. (Csak ha egyessével jelölöm ki a keret tartalmát és teszem át a másik lap szövegrészének a helyébe.)
2016. júl. 31. 11:09
 1/4 A kérdező kommentje:
de persze a gép akkor sem olvassa fel szóval valamiképp a tiszta szöveg kéne. Próbáltam úgy hogy ki jelölöm az egészet be teszem txt be aztán onnan újra ki jelölöm és át microsoftba. Az eredmény hogy a borderes részekben levő szöveg nem jön ki.
2016. júl. 31. 11:15
 2/4 A kérdező kommentje:
Am próbáltam le venni a keret le jön ha rá mek hogy no border. DE az a pontozott keret ott marad. Ami el különíti a szöveget. Kis nyégyzetekkel van körül határolva a sarkain meg az oldalai közepén is van egy egy. Ha ki veszem a bordert és bele kattintok már nem jelöli meg a menü sávban a bordert. Csak a pontozott vonalat hozza be meg a kis négyzeteket.
2016. júl. 31. 11:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet azt is el tüntetni valahogy úgy hogy csak a szöveg maradjon meg anélkül hogy el különülve értelmezné a többitől?
2016. júl. 31. 11:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Most látom ha bele kattintok a pontozott vonalon belüli részre a text box tools format fent meg jelenik. Ott viszont nem tudom mit lehetne állítani hogy ezt meg szüntessem.
2016. júl. 31. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!