Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom elkapni a Pokémont?

Hogyan tudom elkapni a Pokémont?

Figyelt kérdés

A pokémon go ba nem tudok menni nem tudom kilöni a labdát

és ezért Pokémont se tudom elkapni



2016. júl. 31. 16:21
 1/9 anonim válasza:
36%
Ha látsz egyet feltétlenül szólj. Legbiztosabb módszer ha ráugrassz és bedobod egy zsákba. Aztán megpörgeted a zsákot, hogy azt se tudja mi volt az anyja leánykori neve. A hazaszállítás macerás lehet ha nem kocsival vagy, ugyanis buszon, illetve vasúton tilos élőállatot szállítani, ez vonatkozik a pokémonokra is. Ha sikeresen túlélte a kocsi csomagtartójában való hánykolódást dobd be a garázsba ha nincs megfelelő hely a tartására. Alomról és friss vízről ne feledkezz meg ebben a hőségben! A kutya mellé is rakhatod bár az enyém szétcincálta. Ha kistermetű egyedről van szó akár egy terráriumba, vagy akváriumba is bedobhatod, az utóbbi esetén nem kell friss vizet mellé raknod, mert ki fog folyni!! Remélem segítettem, jó vadászatot!
2016. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Krisipoke ***** válasza:
Sétálsz a való világban, és arra megy a karaktered a térképen, amerre te. Ha megjelenik egy Pokémon valahol körülötted, akkor rányomsz, és bejön a harc. Ilyenkor alulról rá tudod dobni a labdát.
2016. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Térképen rákattitnasz a pokémonra, és behozza. Ekkor mrá csak rá kell dobni a pokélabdát. Ha nem megy, nézz róla videókat youtube-n.
2016. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze nem árt tudnod, hogy kell hozzá mobilnet, de legalább wifi. Internet nélkül nem fog menni.
2016. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
addig eljutottam hogy elkapjam a körülöttem lévőket de addig már nem hogy menjen a karakterem
2016. aug. 27. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Már leírták, hogy a valóságban kell mozogjál hozzá a saját lábaidon, a játék pedig GPS-el érzékeli hogy hova rakjon a térképen (tehát GPS engedélyezve kell legyen)
2016. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor mozogjál... Magától nem fog menni a karaktered.
2016. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mozogtam
2016. szept. 11. 12:47
 9/9 anonim ***** válasza:
mozgás alatt ne azt értsd, hogy a szobádban sétálgatsz, métereket, kilómétereket kell gyalogolnod... az UTCÁN.
2016. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!