Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7ről átfrissítettem...

JusttrEv kérdése:

Windows7ről átfrissítettem Windows10re. És hibaüzenettel dob ki. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Windows 7ről frissítettem Windows10re és ezzel a hibával dobott ki. kép róla: [link]

valamennyi programot elakarok indítani ezzel dob ki és nembírok egyről a kettőre jutni, neten már utána néztem System32ben kellett kitörölni Rocket akármit ami nekem nincs is ott és így nem bírtam megoldani a problémám.



2016. aug. 2. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írjad rá egy dvd-re az iso fálját a Windowsnak és inkább úgy telepítsd fel! YouTube-on van róla sok videó.
2016. aug. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából arról van szó hogy, Windows7ről Windows10re telepítettem, voltak programjaim amik nem indultak el és mint fent is linkeltem kép, olyan hibával dobott ki, +még voltak dolgok amik nem voltak jók nem találtam rájuk megoldást és visszaraktam Win7re és most az exe fájlos hibák már win7en is megmaradtak erre kéne nekem megoldás
2016. aug. 2. 02:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Àllítsd vissza a Wint olyan időpontra amikor még működött, ha nem tudod akkor telepítsd újra, valami hiba lehetett frissítésnél, tiszta telepítés után a 10-esen is működnie kell mindennek.
2016. aug. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!