Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a fifa 14 előre eldönti a meccsek végeredményét?

Figyelt kérdés

Lehet paranoiásan hangzik, de szerintem lehet benne valami, vagy csak egy részére tapintottam rá a fifa MI-jének, de komolyan. Manager módban játszok.


Vannak meccsek, amikor annyira döntetlen szagú a mérkőzés, hogy bármit csinálok, döntetlen lesz, ha van egy jó támadásom akkor vagy az utolsó passz vagy a lövés sikerül rosszul, gyakran előfordul hogy 20 lövésből 1 se akad be, ha véletlenül mégis kihagyhatatlan szituációt belövök, és a meccs végén vagyok már, akkor meg gyakorlatilag bármilyen módon képes egyenlíteni az ellenfél, 35 méterről a kb 70 es csatár bebombáz a 87 es kapusomnak, van hogy háttal állva egyhelyből 20 méterről belövi, ami persze playerként sose sikerül mert erőtlen..


Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor gyakran olyannyira felidegesítem magam, hogy idegől kilépek, majd egy óra múlva újra játszom a meccset (van hogy 2-3x is - ne értsetek félre, csak akkor lépek ki ha olyan dolog történik amit képtelen vagyok elhinni..) és mindannyiszor újrajátszom azt a meccset a végeredmény mindig döntetlen...


Más is tapasztalt már olyat, hogy érzésre befolyásolja a mérközést a mesterséges intellgencia, talán a bajnokság szorosan tartása miatt?



2016. aug. 2. 14:39
 1/4 anonim válasza:
Sztem nemcsak te gondolod így. Énis rohadt sokat idegeskedek rajta mert hülyeség az egész. Amikor egy meccset nem akarok lejátszani szimulálom és a Napoli ellen mindig 2-1re kikapok a Dortmunddal 2022ben de ez nem befolyásolja sztem. Ezenkívül a szimuláció a piroslapot sem érzékeli. Kaptak egyet és úgy rúgtak 2 gólt még. Nade értem te nem szimuláltad. Ez a hülyeség átterjed a normál meccsre is, és egyszerűen én sem értem mi az oka. Lehetetlen helyzetekből rúgják be míg én már vagy 2 milliárdszor rúgtam kapura. Tegnap például ki akartam rúgni a saját kapum közelébe nem volt az egér. Erre ahelyett hogy kirúgta volna szépen beemelte a saját kapumba. De érdekes módon ezt nem tudta volna a másik kapuba megcsinálni. Majd az egyik nekem beakadt és erre érvényesítette a gólt mert 1 mm les volt. Tehát lényeg a lényeg hogy akármennyire játszol jól a gép még a f%s csapatokkal is megnyeret egyes meccseket. Ha nincs helyzetük a te játékosoddal rúgat egyet, tökmindegy mit csinálsz. Ezért én általában "belenyúlok" a meccsbe a beállításoknál, aztán nekem van bűntudatom a gép butasága miatt. Ez meg még a 16ra is átterjed, nem is változik úgy látszik.
2016. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eleg nagy kar hogy nem tudjak fair playra megcsinalni.. Ezen kivul szerintem a masik hibaja a jateknak, hogy egy nehezsegi szint vagy túl konnyu vagy tul nehez, nincs jol beskalazva..
2016. aug. 16. 12:58
 3/4 anonim válasza:
A játék nem tudhatja, hogy mennyi lesz, lehet, hogy öngólt rúgsz direkt az ellen meg senki nem tud tenni semmit. Amúgy meg a FIFA-nak abban semmi nyeresége nincs ha te nem gyözöl, miért rontanák el a játékot, ha nem kell. Egyébként nálam nincs semmi baja.
2016. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De, a fifának annyi nyeresége lehet belőle, hogy szorosan tartsa a bajnokságot, mesterséges izgalmat teremt, és az öngólosban igazad lehet, de ez a feltételezés csak arra vonatkozik amikor nem "akarsz" szándékosan veszteni, hanem az olyan szituációkra, ami gyanúsan megnehezíti a dolgodat a győzelemben. - hiszen ha direkt vesztesz az ellen nem tud tenni a játék, habár láttam már félpályás öngólt hazagurításból döntetlen állásnál amit a gép lőtt önmagának-

Ja, és mielőtt valaki ezzel jönne, bőségesen elmúltam már tízéves hogy a játékra fogjak minden sz*rt, tudom hogy valószínű nem én vagyok a top1 játékos a világon, de van amit már én se hiszek el :D

2016. aug. 25. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!