Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows10 100%-os lemezkihaszn...

Windows10 100%-os lemezkihasznaltság. Miért?

Figyelt kérdés

Szinte allandoan 100on porog a vinyom, es a pc teljesitmenyere is kihat. Eddig GTA V stabil 60bol lett kb 20 fps...Sokaig keresgeltem megoldasokat, kiprobaltam mindent de a helyzet lenyegesen nem javult. Olvastam hogy Win8 felhasznalokkal is megesett. Visszaraktak Win7re es elmult a problema. Nekem is segithet?

Gepem:

-GTX960-DC2OC-4GD5-BLACK

-i5 2500K 3.30GHz

-8GB RAM

-Western Digital Black 1TB 7200rpm 64MB SATA3 WD1002FAEX

-ADATA 60GB SSD

Minden valaszert nagyon halas vagyok!



2016. aug. 3. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet butaságot mondok , nekem szintén win 10-em van, viszont a teljes rendszert minden sallangjával együtt ssd-re telepitettem , ebben a formában semmilyen gondom nincs vele.

128 Gb SSD-b van, mellette csak 2Tb-s külsö winyóm .

2016. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha 100% a kihasználtság, azt valami program okozza.

Feladatkezelő, és rakd sorba hdd használat szerint, látni fogod, mi használja. Nekem például rendszerhibák után órákig 100-on megy valami diagnosztika-féle vacak, néha meg a frissítések viszik.

2016. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!