Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet megnézni, hogy...

Hol lehet megnézni, hogy mennyi ideig bannolták a Gta Online-os felhasználómat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos bannolták a Gta Online-os karakteremet csalás miatt (közben persze nem is csaltam). Ezt a felhasználót az unokatesómtól kaptam, majd miután feltelepítettem kiválasztottam a play online fület, majd elkezdett tölteni és visszadob Franklinhez 500.000$-ral és azt írja, hogy bannolva lettem. A Rockstarnak írtam, hogy ez mégis micsoda, erre ők azt írták, hogy pénz csalás miatt. Hol tudom megnézni, hogy mégis mennyi az az idő amennyire bannoltak. (vagy egy sejtésem, hogy örökre, de azért mégis kíváncsi vagyok, hogy mennyi is az az idő.)

2016. aug. 4. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a közben persze nem is csaltam-ot senki nem hiszi el.A rockstar nem véletlenül bannolt,és nem poénból,megvan az oka.De ahogy belépsz story-ba vagy online-ba(és visszadob storyba)ott a térkép felett van hogy mennyi ideig vagy bannolva,de egy idő után eltűnik a szöveg.
2016. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!