Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Menni fog a FIFA 17 a gépemen...

Menni fog a FIFA 17 a gépemen ezzel a videókártyával?

Figyelt kérdés

A FIFA 17 hivatalos gépigényéhez ez a videókártya kell (minimum): NVIDIA GTX 460


Nekem pedig GeForce GT 640 van.


Igazából a FIFA 16 max grafikán simán megy és ahogy észrevettem inkább a bejátszásoknál, replayeknél és gólörömöknél esik vissza egy kicsit az FPS-s, de egyébként 70 kürül mozog. Viszont a 17 már új motorral fog menni. Próbaként feltettem BF4-et (mert elvileg az is Frostbite motorral megy) és ott High grafikai beállításon 55-60 fps-em van. Ezek alapján (ha számít) szerintetek simán futni fog a FIFA 17?


2016. aug. 4. 23:49
 1/2 anonim válasza:
Ha Fifa 16 maxon ment akkor ezt is vinnie kell legalább high grafikán, hiszen nem lett durvább a gépigénye, mint a Fifa 16-é.
2016. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elfog futni
2016. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!