Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fekete képernyőt lehet ugy...

Fekete képernyőt lehet ugy használlni mint a green screen-t?

Figyelt kérdés

A videoban a hátteret szeretném kicserélni mögöttem. Tudom h zöld képernyővek ez megy, de tiszta feketével?

Adobe after effecthez amit lehet tölteni ilyen effectkeket (pl. Muzzle flash, smoke effect, dust element) azok is fekete képernyő mögött vannak.


Van itthon egy nagy tiszta fekete pokrócom.



2016. aug. 5. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rajtad nincs semmi fekete akkor elvileg működhet de azt szerintem nem igen lehet összehozni. Ha jól tudom azoknak a letölthető effekteken meg nem fekete háttere van hanem egyáltalán nincs háttere. De lehet rosszul tudom.
2016. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:

"Van itthon egy nagy tiszta fekete pokrócom."


Amikor majd maszkolni próbálsz a feketével, rájössz, hogy milyen lényegi különbség is tud lenni a fekete és az igazán fekete között. :-)


Én is valami mással próbálkoznék inkább. A (szinte) fekete alapú maszk a pupillát, szempillát, szájüreget könnyen átlátszóvá teheti. Nem kell pont zöld háttér, bármilyen élénk, minden mástól elütő szín is jó, csak próbáld meg a lehető legegyenletesebb tónusban magad mögé tenni, különben nem fog működni.

2016. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem. Egy prábát megér. :)

Majd irok ide a napokban.

2016. aug. 6. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!