Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indulnak el a...

Miért nem indulnak el a steam-es játékok?

Figyelt kérdés
Tegnap letöltöttem The Expendabros játékot, de nem akart elindulni, csak a betöltésig jutott el. Azt hittem, hogy csak a játék hibája, de ma letöltöttem a Blind Trust-ot, és az is csak a betöltő képernyőig jutott el, majd az is csak fekete képernyőt mutatott. Alt+F4-el sem tudtam kilépni és az Alt+TAB sem működött, csak a Ctrl+Alt+Del. Elindítottam a feladat kezelőt, az pedig azt írta mind a két jatéknál, hogy nem válaszol. Az számíthat valamit, hogy nem a C, hanem az F meghajtón van? Minden más játék működik, csak a steam-es nem. Kérlek titeket segítsetek! Nagyon szépen köszönöm!

2016. aug. 5. 19:06
1 2
 1/16 CspCsj ***** válasza:

Esetleg:

Steam menüpont > Beállítások > Játékban > Steam Átfedésnél vedd ki a pipát.

[link]

2016. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom
2016. aug. 5. 22:34
 3/16 A kérdező kommentje:
Így sem sikerült :( van még valakinek valami ötlete?
2016. aug. 5. 22:49
 4/16 CspCsj ***** válasza:
Rendszered kicsit részletesebben? (Windows 7/8/10, videokártya típusa...)
2016. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
32 bites windows 7 ultimate, asus geforce gt730 128bit 2gb vidikari, pentium e6500 proci
2016. aug. 6. 12:26
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy számít-e, de újra lett telepítve a gép, és előtte ment rendesen minden játék.
2016. aug. 6. 12:27
 7/16 CspCsj ***** válasza:

Videokártya driver friss? Kézzel telepítetted vagy a Windows Update talált valamit?


Nem tartozik szorosan a témához, de mennyi memória van a gépben?

Mert a 2GB-os videokártya mellett a 32bites Windows legfeljebb 2GB-ot tud kezelni, ha ennél több lenne azt valószínűleg nem használja. (ahhoz 64bites rendszert kell telepíteni) Ezt a Rendszerinformációknál is ellenőrizheted: Start menü > Számítógép menüponton jobbegérgomb > Tulajdonságok.

Ezen a képen látszik, hogy 4GB memóriából csak 2.99GB használható: [link]

2016. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2GB ram van a gépben, a drivereket a videokártya cd-jéről telepítettem fel, de előtte is arról volt és működött.
2016. aug. 7. 12:41
 9/16 CspCsj ***** válasza:

Próbáltad a játékfájlok épségét a kliensben ellenőrizni:

[link]


Esetleg próbáld kényszeríteni egy próba idejére, hogy ne teljes képernyőn fusson (-windowed paraméter):

[link]

2016. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Beírtam amit kell, de mégis full screenben indult el
2016. aug. 9. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!