Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom beállítani a...

Juzguz kérdése:

Miért nem tudom beállítani a fényerőt a laptopon?

Figyelt kérdés
Win7-em van , most telepítettem fel és sajnos hiányzik az az illesztő program (gondolom) amivel tudnám szabályozni a fényerőt. Nincs fényerő csúszkám sem a tálcán sem az energia gazdálkodási lehetőségeknél. Próbáltam azt is hogy kitöröltem a videó kártya driverjét ( valaki azt tanácsolta) sajnos ez sem segítet szóval most teljesen minimumon van a fényerő ami eléggé zavaró. A laptop billentyűzetén nem működik az FN gomb szóval ez a lehetőség is kilőve. ( USB-s billentyűzetet használok. Próbáltam már a neten rákeresni a laptopom fajtájához ( Dell inspiron n5110) és az op. rendszerhez való drivereket de sikertelenül egyik sem volt jó sajnos örülnék ha valami tudná erre a problémára a megoldást. Előre is köszi :)

2016. aug. 5. 20:58
 1/2 nemcso ***** válasza:
Ez talán segíthet : [link]
2016. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a windows mobilközpontban sem tudom beállítani mivel nincs ilyen lehetőségem ott sem azt viszont elfelejtettem írni hogy win10-ről váltottam win7-re nem tudom hogy ennek van -e valami jelentősége de gondoltam jól jöhet plusz infónak azért köszi a válaszod :)
2016. aug. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!