Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA 5 höz szeretnék segítséget...

GTA 5 höz szeretnék segítséget kérni. Eredeti a játék és miután telepítem a 0xc00007b hibakód fogad pedig már mindent próbáltam. A Net Framework is fent van a Direct x is rendbe és a Visual C is. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig ez a hibakód általában valami Visual C++ runtime library hiánya miatt van.


Töltsd le ezt: [link]

És telepítsd belőle a .NET Frameworköket, DirectX 9.0 redistributable és a Visual C++ Runtimes-t.


Kép a programról, ha esetleg félsz, hogy vírusos vagy ilyesmi: [link]

2016. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja meg még a DirectX felettit is telepítsd (allgemeine runtime dateien)
2016. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na meg nézzük :D Köszi a a segítséget!
2016. aug. 6. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt a videót már le követem pontról pontra de semmi :/ Egyre inkább az az érzésem, hogy valami a Net Framework el lesz mert nem is mutassa itt hogy le tudnám tölteni meg már le töltöttem és nem hajlandó feltenni azt írja, hogy már fent van az adott verziója vagy egy újabb de a programok eltávolításánál nem mutassa.
2016. aug. 6. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a videót tedd fel az amit az első hozzászóló belinkelt és menni fog. Nekem is minden játéknál megvan ez a hiba amikor újrarakom a Windowst.
2016. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!