Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 újra telepítés utáni...

Win 7 újra telepítés utáni illesztő program csomagot hol találhatok?

Figyelt kérdés
Korábban egy windows újra telepítés után találtam egy illesztő program pack-et ami tartalmazott minden szükséges programot nem kellett egyesével összeszednem mindet. De sajnos nem találok most egyet sem (gondolok olyan programokra mint Net Framework,direktx stb

2016. aug. 8. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A hardvergyártó weboldalán megtalálod a szükséges drivereket egy helyen. Csomagocskákat nem ajánlott telepíteni, mert ki tudja, milyen egyéb "ajándékot", pl. reklámprogramot csomagolnak mellé.
2016. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most nem konkrétan a hardwareknek nem találok illesztő programokat mert azokat a termékek cd jéről már felraktam a probléma a softwarek működésével van :/ pl a google chrome folyamatosan problémázik se adobe flash-t nem talál pedig felraktam a legújabbat hol saját magát tartja nem a legfrissebb verziónak pedig azt is egy 20 perce töltöttem le és telepítettem vagy például játszottam volna fallout 4 el de annak is hiányzik valamilyen szoftware mert dll hiányzik hibát ír ha ez segít akkor az X3DAudio1_7.dll -t keresi
2016. aug. 8. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
DX: [link]
2016. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az a probléma is megoldódott viszont még mindig hiányzik valami mert MSVCR110.dll és 0xc000007b hibát ír ha pl a witchert indítanám
2016. aug. 9. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ninite keress rá googleban, sok programot rögtön fel lehet rakni onnan, és megbízhatóan működik.
2016. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!