Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti milyen videókészítő program...

Ti milyen videókészítő programot ajánlanátok ami ingyenes és ilyen követelményeknek megfelel?

Figyelt kérdés

-Képekből szeretnék videót összeállítani

-Lehet akár 15-20 perces is a videó

-Lehessen a képek váltakozási gyorsaságát változtatni (pl. 1 percig 5mpnte aztán fél percig 2mpente)

-Zenét szeretnék rakni a videó alá de azt is változtatni ,hogy 30mpig megy egy zene pl.aztán vált

-Feliratot ,szöveget írni.

-Ingyenes

-Nem vírusos

-Könnyen kezelhető vagy legalább meg lehet érteni

-Könnyen letölthető illetve törölhető is.



2016. aug. 10. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Sony vegas
2016. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:

A Blender videószerkesztője (mert az a kedvencem), de ezt szerintem bármelyik tudja, például a Windows Movie Maker is.

A kétszer is hangsúlyozott ingyenesség fényében eléggé érdekes javaslat a Sony Vegas (600 US$).

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ingyenes+vid..

2016. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Videopad Video Editor szerintem tökéletes, én ezt használtam. Könnyen kezelhető és nem kereskedelmi használatra ingyenes.
2016. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

VideoSpin.

Magyar nyelvű.

A zenei részét nagyon pöpecül lehet kezelni. Minden képnél be lehet állítani, hogy mennyi ideig legyen látható.

Viszont ami minden szerkesztőre igaz, először ki kell ismerni, hogyan kezelendő. Erre való a súgója.

2016. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettek ,ment a zöld kezecske:)
2016. aug. 10. 13:53
 6/6 anonim válasza:

VSDC


[link]

2016. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!