Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet-e törülni papírbegyűrődé...

Franz Müller kérdése:

Lehet-e törülni papírbegyűrődés hibaüzenetet a HP PSC 1410-es tintasugaras nyomtatóm programjából?

Figyelt kérdés
Nyomtatás közben egy lap kissé begyűrődött, de sikerült egészben visszahúzni. Ez után nem volt hajlandó a gép semmit nyomtatni "papírbegyűrődés" miatt. Ha nincs összeköttetés a nyomtató és a PC között, akkor is az alapértelmezett nyomtató programjában benne van a "papírbegyűrődés" hiba. Letöröltem a nyomtató progit, de mikor összedugtam, létrejött a kapcsolat és a hiba megmaradt. Persze indításkor tesztoldalt nyomtat. Szkennelni és fénymásolni továbbra is gond nélkül lehet, csak a gépről nem hajlandó semmit nyomtatni.

#nyomtatóprogram
2016. aug. 10. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Másik gépen nyomtat? Lehet, hogy az érzékelőnél, ami a gyűrődést "látja", még mindig van valami kis fecni beszorulva, és a panaszkodása jogos.
2016. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szkenneltem és fénymásoltam néhány lapot a géppel - gond nélkül. Tegnap kellett újra fénymásolnom és csodák csodája, már nem létezett a hibaüzenet és sikerült fájlokat is nyomtatni. Okosabb a technika, mint én.
2016. aug. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!