Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elindítom a MesterMC-t azt...

Pető Bence kérdése:

Elindítom a MesterMC-t azt írja ki hogy töltsd le a Driver Booster-t letöltöm Frissítem Újrainditom a gépet Megnyitom a MesterMC-t és ugyan azt írja ki ezt írja ki ez miért van?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szeret téged
2016. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél -.-"
2016. aug. 10. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod, mi az a Driver Booster egyáltalán?
2016. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már bocs, de pontosan annyit segített, mint te nekünk. Ha kínod van, akkor adj meg hozzá minden információt, amire szükségünk van a probléma megoldásához:

- milyen hardverekből áll a géped

- milyen operációs rendszered van

- a Java-nak (JRE) melyik verziója van fent a gépeden

- a MesterMC melyik verzióját használod

- mi a pontos hibaüzenet

- és csatolj egy képernyőképet is a hibáról.

2016. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben... akkor még jobban kifejtem nektek.. és elmagyarázom

Annyi az egész hogy Amikor a MesterMC-t elindítom .. akkor kiadja hogy töltsd le a Driver Booster-t igen tudom mi az amúgy.. és a képeken láthattam hogy az illető aki csinálta a Videókártyáját Frissítette.. én ebből arra gondoltam hogy nekem is azt kellen tudom is hogy .. csak eddig erre nem figyeltem ennyi az egész -.-

2016. aug. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!