Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mac számítógépemen nem látom...

Mac számítógépemen nem látom a pendrive-on az összes word doksit, csak néhányat. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Windows10-ről raktam hat doksit a pendrivera, és a macbook air laptopomon a 6-ból csak 2-t látok. Az egyiknek 97-2003 a mentett formàtuma, a másiknak pedig normál word doksi, tehát tök mindegy, hogy melyik verzióban mentem, vagy látja, vagy nem. Fat32 a pendrive, mert azt elvileg mindkét rendszer tudja olvasni és idáig soha nem volt ilyen problémám.

Teljesen random, hogy melyik doksikat látja. De azt mindent látok, amit a mac-ről mentek rá.

Eddig nem volt ilyen gondom. Neten próbáltam angolul keresgélni megoldást, de semmit sem hozott ki. Nektek van valami tippetek?



2016. aug. 11. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Normálisan leválasztod a pendrive-ot, mielőtt eltávolítod, vagy csak kihúzod? Próbálj meg ráéereszteni (Windows alól) egy lemez ellenőrzést, hátha sérült a file rendszer (FAT rendkívül sérülékeny).
2016. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dugd vissza Windowsba, és ha ott se látsz csak 2-t, akkor nagy valószínűségel az van, amit #1 írt.
2016. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, tényleg szoktam tépkedni a pendrive-ot. Akkor erről azonnal leszokom!

Köszönöm szépen!!!

2016. aug. 12. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!