Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SONY VEGAS PRO ha rosszúl...

SONY VEGAS PRO ha rosszúl mentetünk egy projectet hogyan vonhatjuk vissza? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
sony vegas pro -ban elmentettem egy filet jól... később hagytam belőle 10 másodpercet hogy egy részletet letudjak renderelni belőle és elmentettem úgy hogy csak a 10 másodperc van megcsinálva elrendezve effectelve stb stb és kitöröltem az elejét és a hátulját ::::(((( vissza lehet csinálni a projectet ? KÉRLEK igen nagy munka volt benne :(
2016. aug. 11. 15:53
 1/2 anonim válasza:
Vissza nyugalom! Van egy visszafele "nyílacska" valahol fent bal oldalon. Próbálgasd a gombokat és majd meglessz. Megkérdezhetem milyen videót csináltál?
2016. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy már meglévő fájlra rámentesz és azzal felülírod, akkor az felül lett írva. Akkor tudod visszavonni, ha a program X lépést eltárol és az visszavonható. Akkor a programon belül visszavonsz, és ha megvan az az állapot ami kell akkor arra ismét rámentesz hogy az legyen tárolva. Ha ez nem lehetséges, újra kell kezdened onnan ami hiányzik.
2016. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!