Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hordozható winchesterre...

Hordozható winchesterre játékok másolása? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy megoldható-e, hogy a sok játékot ami van a gépemen ne kelljen mindig újrarakni minden számítógép újratelepítés után, hanem például van egy 1 TB-os vinyóm és arra rámásolnám és aztán vissza a tiszta hdd-re és, hogy az ugyanúgy futna mint azelőtt? vagy hogy lehetne ezt megoldani? Köszönöm a segítséget előre is!

2016. aug. 12. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Roviden: ha a jatekot telepiteni kell, a modszered nem mukodik. Ha csak felmasolodik, akkor igen, de jateka valogatja. Altalanossagban elmondhato, hogy nem, nem mukodik igy. A gepedet minek kell amugy allandoan ujratelepiteni? Az enyem pl. 2 eve lett felhuzva, es azota ugyanaz az oprendszer megy rajta, semmi baja (w7).
2016. aug. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok rejtett fájl van amit nem tudsz átmásolni így nem biztos hogy elindul az a játék/program,a mentéseket se lehet átmásolni egyszerűen.I
2016. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

A Steam tud ilyet, a Steam-et a belső vinyóra teszed fel és a külső vinyóra hozzáadsz egy +játékmappát, ide úgy teszi fel a Steam a cuccokat ,hogy újratelepítés után se legyen baj.


A Steam nem a külső vinyón lesz hanem a belsőn, ezért ha újrarakod a gépet a Steamet újra leszeded hozzáadod azt a könyvtárat (Steam Libary néven szokta létrehozni) és felismeri hogy ott vannak a játékok.


Így kell: Beállítások->Letöltések->Steam könyvtárak-mappák->Mappa hozzáadása.

2016. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
És a Steammel tudsz felhőbe menteni!
2016. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, és ha a winchesterre telepítem fel alapból a játékot?
2016. aug. 12. 00:52
 6/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Úgy is működik.
2016. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyépként nem szoktam sűrűn újra telepíteni, csak érdekel, hogy lehet-e ilyet. :)
2016. aug. 12. 00:53
 8/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Én sűrűn teszem újra, néha 2 oprendszert használok és a külső vinyón lévő cuccok is simán mennek mind 2 rendszeren.
2016. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
renden ez a steames dolog jó mert nagyrészt az összes játékom ott van :D köszi szépen
2016. aug. 12. 00:55
 10/10 Hominida ***** válasza:

Én csináltam ilyet régebben. Telepítettem a játékot a gépre, a játék mappáját ezután egy újraírható DVD-re írtam, majd letöröltem. Amikor később visszamásoltam, működött.


Egy gond van: ha a rendszer észleli, hogy nem létező fájlokra mutató hivatkozások vannak a registryben vagy valahol, akkor képes rá, hogy önállóskodva megszüntesse azokat. Ezt egy rendszervisszaállítási pont létrehozása után ki kell tapogatni, és a hiányolt fájlokat a gépen kell hagyni, az eredeti helyen.

2016. aug. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!